Girne Üniversitesi Uluslararası Ofisi, üniversitenin yurtdışında tanınırlığını artırmak ve aday öğrencileri üniversite içindeki programları, bursları ve eğitim hizmetleri hakkında bilgilendirmek için çalışmaktadır. Uluslararası ofis, aday öğrencilerin Girne Üniversitesi seçiminden kayıtlarına kadar tüm süreçlerden sorumludur.

Vizyon
Vizyonumuz, üniversitemizin uluslararası öğrencilerinin tüm konularını basitleştirmek, çok kültürlü faaliyetlerle kültürel farkındalık ortamı yaratmak ve uluslararası öğrencilerin etkili ve kalıcı çözümler uygulayarak kayıttan mezuniyete kadar destek ve rehberlik almasını sağlamaktır.

Misyon
Misyonumuz, Girne Üniversitesi’ndeki tüm öğrencilerin kayıttan mezuniyete kadar olağanüstü bir eğitim yolculuğu yapmalarını sağlayacak koşulları yaratmaktır. Öğrencileri ilgilendiren her türlü konuya hakim olmak için elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz ve öğrencilerle dostça ve anlayışlı bir ilişki sürdürmeyi amaçlıyoruz. Ayrıca, öğrencilere kolaylık sunabilmek için takip etmesi kolay ve işleri daha da karmaşık hale getirmeyen basit prosedürler ve süreçler sunuyoruz. Öte yandan hız ve dakikliğin günlük yaşamımızdaki önemini de anlıyoruz. Bu nedenle öğrencilerimizin akademik yaşamlarına stres olmadan devam edebilmeleri için sorunlarına hızlı çözümler sunuyoruz.