Önemli Duyuru
Eklenme Tarihi: 08 Haziran 2020, 11:35


Sevgili Öğrenciler,
Girne Üniversitesi Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu olarak 2019 – 2020 Akademik Yılı Bahar Döneminde Pandemiye bağlı zorunlu şartlar nedeniyle derslerin yıl sonu değerlendirmeleri uzaktan erişimle tamamlanmıştır. Girne Üniversitesi Senato kararları Önerileri doğrultusunda ve Girne Üniversitesi Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Yönetim Kurulu kararları uyarınca;

Mezuniyet tarihi 10 Haziran olarak belirlenmiştir.

Mezun durumunda olup Koşullu Mezuniyet Sınavlarına (Graduation Make-up Sınavları) girmek isteyen öğrencilerimize 4- 8 Haziran 2020 Tarihleri arasında sınav yapılmasına karar verilmiştir.

Üniversitemiz Akademik kuralları ve sınav yönetmelikleri bu sınavlar için de geçerli olup Koşullu Mezuniyet Sınavlarına (Graduation Make-up Sınavları) girmek isteyen öğrencilerimiz Öğrenci İşlerine başvuru, ücretlendirme işlemleri ve Sağlık Meslek Yüksekokulu Müdürlüğüne sınava girme taleplerini içeren başvurmaları gerekmektedir.

Bu işlemler sonrasında öğrenciler 3 derse kadar Koşullu Mezuniyet Sınavlarına (Graduation Make-up Sınavları) katılabilecektir.