Mersin Büyükşehir Belediyesi Engelliler Daire Başkanlığı’ndan Girne Üniversitesi’ne Nezaket Ziyareti
Eklenme Tarihi: 28 Nisan 2016, 14:10
Son Güncelleme Tarihi:06 Aralık 2016, 11:36

mersin

Mersin Büyükşehir Belediyesi Engelliler Daire Başkanı Serdar Tanrıverdi, Manolya Karaoğlan ve Veysel Gölge, Girne Üniversitesi’ne nezaket ziyareti gerçekleştirdiler.

Girne Üniversitesi Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada, Mersin Büyükşehir Belediyesi Engelliler Daire Başkanı Serdar Tanrıverdi, Manolya Karaoğlan ve Veysel Gölge’den oluşan heyetin Girne Üniversitesi’ne nezaket ziyareti gerçekleştirdiği bildirildi. Heyet, Girne Üniversitesi Tanıtım Ekibi tarafından karşılandı.

“Bilinmeyen Yönleri ile Çanakkale Deniz Savaşları Sergisi”ni Gezdiler…

Girne Üniversitesi’ne nezaket ziyareti gerçekleştiren Mersin Büyükşehir Belediyesi heyeti, Girne Üniversitesi Tanıtım Ekibi ile birlikte “Bilinmeyen Yönleriyle Çanakkale Deniz Savaşları Sergisi”ni gezdi.Sergiyi büyük beğeni ile gezen heyet, Çanakkale Savaşları ile ilgili bilgi aldı.

Girne Üniversitesi’nin Eğitim ve Faaliyetleri Hakkında Bilgi Verildi…

Girne Üniversitesi Vakfı Müdürü Mutlu Soykurt, Mersin Büyükşehir Belediyesi heyetine Girne Üniversitesi ile ilgili bilgiler vererek; üniversitenin eğitim imkanlarını, mevcut ve gelecekteki projelerini; Girne Üniversite Vakfı’nın projelerini anlattı.Yakın Doğu Üniversitesi’nde organize edilen “Engelsiz Turizm Çalıştayı”na da katılan başkan ve heyet üyeleri Girne Üniversitesi Vakfı Müdürü Mutlu Soykurt ile “Engelsiz Hayat” konusunda bilgi alışverişinde bulundular.