İngilizce Hazırlık Gruplar ve Ders Programları – Girne Üniversitesi
+90 392 650 26 00

İngilizce Hazırlık Gruplar ve Ders Programları

İngilizce Hazırlık Programı dersleri 6 – 9 Ekim tarihleri arasında ONLINE olarak yapılacaktır.

Online dersleri takip etmek için uzem.kyrenia.edu.tr adresine giriş yapıp uzem kullanıcı hesabı oluşturun.

  • SİTE ANASAYFASI yazısına tıklayın.
  • 2020-2021 GÜZ DÖNEMİ sayfasına tıklayın.
  • FOUNDATION ENGLISH PROGRAMME sayfasına tıklayın.
  • Aşağıdaki listede hangi grupta iseniz o grubun kodunun yazılı olduğu derse kaydolun.

Haftalık ders programınıza göre dersler yapılacaktır. Ders başlamadan 15 dakika önce UZEM ders sayfasında SANAL SINIF linki paylaşılacaktır. Derse katılmak için o linki tıklamanız gerekmektedir.

ÖĞRENCİ LİSTESİ

Name Surname Number Group Uzem Course code
ABDURRAHİM KULU K20200059 B FEP 1B & FEP 1H
ABDURREZAK ÇİFTÇİ K20200445 B FEP 1B & FEP 1H
AÇELYA YEŞİLÇAY K20200429 B FEP 1B & FEP 1H
Ahmet Çiğdem K20200023 A FEP 1A & FEP 1G
AHMET BATUHAN ÖKMEN K20200454 B FEP 1B & FEP 1H
AHMET FURKAN LAZ K20200494 D FEP 1D
ALİ NADİR MİÇOOĞULLARI K20200486 A FEP 1A & FEP 1G
ALİDENİZ ÖZDEMİR K20200050 A FEP 1A & FEP 1G
ANIL BOZOĞLAN K20200041 B FEP 1B & FEP 1H
ANIL MEVLÜT ÖZFİDAN K20200397 B FEP 1B & FEP 1H
ARDA NURDAĞ K20200492 D FEP 1D
ARDA YAĞIZ ATEŞ K20200348 B FEP 1B & FEP 1H
ARİF ÇELEBİ K20200481 A FEP 1A & FEP 1G
ARZU SARI K20200480 D FEP 1D
ATACAN GÖK K20200503 E FEP 1E
AYKUT KARA K20200100 B FEP 1B & FEP 1H
BAHADIR ÖZOK K20200404 E FEP 1E
Bahriye Ersev K20200009 B FEP 1B & FEP 1H
BARIŞ AKGÜL K20200077 D FEP 1D
BERKAY KESERCİ K20200240 B FEP 1B & FEP 1H
BERKE TORUMTAY K20200222 B FEP 1B & FEP 1H
BERKER KARAHASAN K20200336 B FEP 1B & FEP 1H
BURAK YÜZBAŞI K20200423 B FEP 1B & FEP 1H
CANDOĞAN MEMİLİ K20200352 A FEP 1A & FEP 1G
CANGÜL SÜSLÜ K20200074 D FEP 1D
CEM DEMİR K20200052 E FEP 1E
CEM ASİL KARAOSMANOĞLU K20190043 B FEP 1B & FEP 1H
CEYDA ŞİMŞEK K20200469 F FEP 2F
CİNDİ SEZGİN K20200510 B FEP 1B & FEP 1H
CİRVE ZENGİN K20200466 B FEP 1B & FEP 1H
DİLARA ABUŞOĞLU K20200339 D FEP 1D
DOĞAÇ GAZİASKER K20200024 B FEP 1B & FEP 1H
DOĞANCAN ARIDAŞ K20200464 A FEP 1A & FEP 1G
DOĞUKAN BAKRAÇÇIOĞLU K20200442 E FEP 1E
EBRU GÜNEŞ K20200261 F FEP 2F
EGE ÖRGEN K20200109 E FEP 1E
EGEMEN EMİRDAĞI K20200500 E FEP 1E
ELBER SOYKAN K20200139 E FEP 1E
ELİF SENA GÜRBÜZ K20200365 E FEP 1E
ENGİN KETECİ K20200459 C FEP 1C & FEP 1J
Eray Merttürk K20200520 B FEP 1B & FEP 1H
ERTAÇ ALTAŞ K20200174 C FEP 1C & FEP 1J
FADİME AVCI K20180233 A FEP 1A & FEP 1G
FARUK SELÇUK K20200460 C FEP 1C & FEP 1J
FATMA NUR ATIŞ K20200291 A FEP 1A & FEP 1G
FURKAN KOLAK K20200168 C FEP 1C & FEP 1J
FURKAN KUYUCAK K20200239 C FEP 1C & FEP 1J
FURKAN ÇALIŞKAN K20200402 C FEP 1C & FEP 1J
GİZEM SARAÇOĞLU K20200065 D FEP 1D
HALİL İBRAHİM SERTEL K20200243 F FEP 2F
HAMED MOHAMMED SAEED TAHER K20200535 D FEP 1D
HAMZA SAHID SESAY K20200515 C FEP 1C & FEP 1J
HASAN İKİZOĞLU K20200218 C FEP 1C & FEP 1J
HATİCE AYATA K20200330 D FEP 1D
İSMET GÜLELER K20200103 C FEP 1C & FEP 1J
JOEL CHUKWUEBUKA EZE K20200536 C FEP 1C & FEP 1J
KADRİYE ARTIK K20200087 D FEP 1D
LAEEQ AHMED K20200541 C FEP 1C & FEP 1J
MD Taus Miah K20190799 C FEP 1C & FEP 1J
MELTEM ÇİFTSÜREN K20200360 A FEP 1A & FEP 1G
MERT CAN K20180188 C FEP 1C & FEP 1J
Meryem Arslan K20200020 C FEP 1C & FEP 1J
METEHAN YILDIRIM K20200043 C FEP 1C & FEP 1J
MİRAY YILDIRIM K20200204 D FEP 1D
MOHAMED ABDULAZIZ IBRAHIM AHMED K20200539 C FEP 1C & FEP 1J
MOHAMED AHMED SALIM K20200512 C FEP 1C & FEP 1J
MURAT TURGUT K20200473 D FEP 1D
MUSTAFA KICIKOĞLU K20200134 A FEP 1A & FEP 1G
Mustafa Yavuz K20200003 C FEP 1C & FEP 1J
MUSTAFA ERHAN TOKER K20200175 A FEP 1A & FEP 1G
MUSTAFA YANKI KALELİ K20200406 C FEP 1C & FEP 1J
MÜGE BAYRAKTAR K20200279 F FEP 2F
NECİM BARAN DALĞIÇ K20200290 E FEP 1E
NURULLAH AZBOY K20200450 C FEP 1C & FEP 1J
OSMAN KİRACI K20200177 A FEP 1A & FEP 1G
OSMAN ALP ŞAFAK K20200358 C FEP 1C & FEP 1J
ÖMER ALTUN K20200422 E FEP 1E
ÖMER ÇABUK K20200345 D FEP 1D
SAMET GÜNAYDIN K20200155 A FEP 1A & FEP 1G
SERHAT SAİT AKARSU K20200032 B FEP 1B & FEP 1H
SERKAN GÖZEN K20200428 C FEP 1C & FEP 1J
SİMAY DURMUŞ K20200278 C FEP 1C & FEP 1J
Sinem Dalioğlu K20190036 F FEP 2F
SONER TOPALOĞLU K20200511 B FEP 1B & FEP 1H
TAHİR KÜÇÜKDOĞAN K20200319 E FEP 1E
ÜMMÜ GÜLSÜM ŞİMŞEK K20200270 A FEP 1A & FEP 1G
VEYSEL ÇAĞRI KARADAVUT K20200267 A FEP 1A & FEP 1G
YUSUF BURAK TEZCAN K20200521 C FEP 1C & FEP 1J
YUSUF EMRE POLAT K20200351 B FEP 1B & FEP 1H

DERS TABLOLARI
Group A – 24 hrs Fatma Boral (FEP 1A) & Fatoş Aksaç (FEP 1G)

Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday
08.30-09.20 FEP 1A ONLINE FEP 1G FEP 1A ONLINE
09.30-10.20 FEP 1A ONLINE FEP 1A FEP 1G FEP 1A FEP 1A ONLINE
10.30-11.20 FEP 1A ONLINE FEP 1A FEP 1G FEP 1A FEP 1A ONLINE
11.30-12.20 FEP 1A ONLINE FEP 1G FEP 1A ONLINE
12.30-13.20 FEP 1A FEP 1A
13.30-14.20 *FEP 1K ONLINE FEP 1A FEP 1A
14.30-15.20 *FEP 1K
ONLINE
FEP 1A FEP 1A
15.30-16.20 FEP 1A FEP 1A

** FEP 1K
Aviation English course for Department of Pilotage & Aeronautical Engineering

Group B – 24 hrs Elvan Albayrak (FEP 1B) & Fatoş Aksaç (FEP 1H)

Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday
08.30-09.20 FEP 1H FEP 1B ONLINE FEP 1B
ONLINE
09.30-10.20 FEP 1B FEP 1H FEP 1B FEP 1B
ONLINE
FEP 1B
ONLINE
10.30-11.20 FEP 1B FEP 1H FEP 1B FEP 1B
ONLINE
FEP 1B
ONLINE
11.30-12.20 FEP 1H FEP 1B
ONLINE
FEP 1B
ONLINE
12.30-13.20 FEP 1B FEP 1B
13.30-14.20 FEP 1B FEP 1B
14.30-15.20 FEP 1B FEP 1B
15.30-16.20 FEP 1B FEP 1B

Group C – 24 hrs Osman Deviren (FEP 1C) & Fatoş Aksaç (FEP 1J)

Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday
08.30-09.20 FEP 1C
ONLINE
FEP 1C
ONLINE
FEP 1J
09.30-10.20 FEP 1C FEP 1C
ONLINE
FEP 1C
ONLINE
FEP 1J FEP 1C
10.30-11.20 FEP 1C FEP 1C
ONLINE
FEP 1C
ONLINE
FEP 1J FEP 1C
11.30-12.20 FEP 1C
ONLINE
FEP 1C
ONLINE
FEP 1J
12.30-13.20 FEP 1C FEP 1C
13.30-14.20 FEP 1C FEP 1C
14.30-15.20 FEP 1C FEP 1C
15.30-16.20 FEP 1C FEP 1C

Group D – 20 hrs Dilek Akıncı (FEP 1D) & Fatoş Aksaç (FEP 1K)

Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday
08.30-09.20 FEP 1D
ONLINE
FEP 1D FEP 1D
09.30-10.20 FEP 1D
ONLINE
FEP 1D FEP 1D
10.30-11.20 FEP 1D
ONLINE
FEP 1D FEP 1D
11.30-12.20 FEP 1D
ONLINE
FEP 1D FEP 1D
12.30-13.20 FEP 1D
ONLINE
13.30-14.20 *FEP 1K
ONLINE
FEP 1D FEP 1D FEP 1D
ONLINE
14.30-15.20 *FEP 1K
ONLINE
FEP 1D FEP 1D FEP 1D
ONLINE
15.30-16.20 FEP 1D
ONLINE

** FEP 1K
Aviation English course for Department of Pilotage & Aeronautical Engineering

Group E – 20 hrs Tülin Çağatan (FEP 1E)

Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday
08.30-09.20 FEP 1E FEP 1E
ONLINE
FEP 1E FEP 1E
09.30-10.20 FEP 1E FEP 1E
ONLINE
FEP 1E FEP 1E
10.30-11.20 FEP 1E FEP 1E
ONLINE
FEP 1E FEP 1E
11.30-12.20 FEP 1E FEP 1E
ONLINE
FEP 1E FEP 1E
12.30-13.20
13.30-14.20 FEP 1E
ONLINE
FEP 1E
ONLINE
14.30-15.20 FEP 1E
ONLINE
FEP 1E
ONLINE
15.30-16.20

Group F– Level E – 20 hrs Kezban Kadirsoy (FEP 2F)

Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday
08.30-09.20 FEP 2F
ONLINE
FEP 2F FEP 2F
09.30-10.20 FEP 2F
ONLINE
FEP 2F FEP 2F
10.30-11.20 FEP 2F
ONLINE
FEP 2F FEP 2F
11.30-12.20 FEP 2F
ONLINE
FEP 2F FEP 2F
12.30-13.20 FEP 2F
13.30-14.20 FEP 2F
ONLINE
FEP 2F FEP 2F
ONLINE
14.30-15.20 FEP 2F
ONLINE
FEP 2F FEP 2F
ONLINE
15.30-16.20 FEP 2F