Girne Üniversitesi’nin Zorlu Sınavı…. Fenerbahçe – Girne Üniversitesi
Eklenme Tarihi: 07 Nisan 2017, 12:23

Girne Üniversitesi Kadın Basketbol Takımı, Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi’nin 25. Haftasında Fenerbahçe ile karşılaşıyor.

Girne Üniveritesi Basın ve Halkala İlişkiler Müdürlüğünden yapılan açıklamaya göre, Girne üniversitesinin deplasmanda oynayacağı maç, 8 nisan 2017 cumartesi günü saat 15:00 de Metro Enerji Arena’da oynanacak. Karşılaşma TRT Spor’dan canlı olarak yayınlanacak..

Aydın UĞUZ: “ Zor Bir Sınav Bizi Bekliyor”…

Fenerbahçe ile çıkacakları maçı değerlendiren Girne Üniversitesi Kadın Basketbol Takımı antrenörü Aydın UĞUZ, zor bir deplasman sınavına çıkacaklarını söyledi. Antrenör UĞUZ, “Fenerbahçe ligin en iyi takımlarından ve iyi basketbol oynayan takımlarından bir tanesi. Kadrosunda son derece tecrübeli oyuncular bulunuyor ve geniş bir rotasyona sahipler. Bizim de ligde bulunduğumuz konum nedeni ile son hafta korkulu rüya görmemek için mutlaka kazanmamız gereken bir maç. Bu nedenle tüm maç boyunca iyi ve sert bir savunma yapmamız gerekecek. Hücümda ise dikkatli olmamız ve setleri sonuna kadar sabırla oynamamız gerekiyor. Maçı kazanabilmek için biz de sahada son topa kadar tüm enerjimizle mücadele edeceğiz” dedi.