Girne Üniversitesi’nin Yeni Transferi Tijana KRIVACEVIC Ülkemize Gelerek Sağlık Kontrolünden Geçti
Eklenme Tarihi: 25 Kasım 2016, 14:17
Son Güncelleme Tarihi:19 Aralık 2016, 07:18

Girne Üniversitesi Kadın Basketbol Takımı’nın İspanya’nın Perfumeirias Avenida takımından transfer ettiği Macar oyuncu Tijana KRIVACEVIC Kıbrıs’a gelerek sağlık kontrolünden geçti.

Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü’nden yapılan açıklamaya göre, Yakın Doğu Üniversitesi Hastanesi’nde kan tetkikleri, efor, EKG testi ile ortopedik muayenesi yapılan Tijana KRIVACEVIC’in, Girne Üniversitesi Kadın Basketbol Takımı’nın Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi’nin beşinci haftasında deplasmanda karşılaşacağı BOTAŞ maçına katılmak üzere Adana’ya gideceği belirtildi.

Pivot ve uzun forvet pozisyonlarında oynayabilen KRIVACEVIC skorer özelliği ve çok yönlü oyunuyla ön plana çıkıyor.

KRIVACEVIC: “Heyecanlı ve Mutluyum”

Sağlık kontrolü sonrasında transferi ile ilgili duygularını paylaşan Tijana KRIVACEVIC, Girne Üniversitesi Kadın Basketbol Takımı’na transfer olmaktan mutluluk duyduğunu belirtti. KRIVACEVIC, “Öncelikle burada olmaktan çok mutluyum. Herşey çok çabuk oldu. Sezona erkenden İspanya Liginde başladım ve şimdi bu değişim beni heyecanlandırıyor. Bir an önce takımıma başlamak için sabırsızlanıyorum. Daha önceden takıma bakıyordum. Henüz takım arkadaşlarımla tanışmadım onları da merak ediyorum. Birlikte başarılı bir sezon geçireceğimize inanıyorum. Maçları kazanmamız gerekiyor, umarım kazanmaya başlarız. Geldiğimde beni sıcak karşıladılar. Adanızın sıcak ve güzel bir havası olduğunu belirtmek istiyorum. Yeni takımımda en iyi şekilde mücadele edeceğim” dedi.