Girne Üniversitesi’nin Yeni Transferi Melisa CAN Sağlık Kontrolünden Geçti
Eklenme Tarihi: 03 Şubat 2017, 12:27

Girne Üniversitesi Kadın Basketbol Takımının yeni transferi uzun forvet Melisa CAN’ın ülkemize gelerek sağlık kontrolünden geçtiği bildirildi.

Girne Üniversitesi Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada, Yakın Doğu Üniversitesi Hastanesi’nde kan tetkikleri, efor, EKG testi ile ortopedik muayenesi yapılan Melisa CAN’ın takım antrenmanlarına katılacağı belirtildi.

1984 doğumlu ve 1.88 boyundaki ABD asıllı Türk Melisa Can (Michelle CAMPBELL) daha önce Chicago Sky, Adana ASKİ, İstanbul Üniversitesi BGD, Tarsus Belediyesi, Galatasaray ve Ceyhan Belediyesi’nde forma giymişti. Türkiye’de sayı kraliçeliği unvanına da erişen WNBA menşeli oyuncu, Galatasaray maçında ilk kez Girne Üniversitesi formasını giyecek.

Hülya ÖZKAN: “Ligin tecrübeli isimlerinden Melisa CAN’ın kadromuzda olmasından mutluyuz…”

Girne Üniversitesi Kadın Basketbol Takımı Menajeri Hülya ÖZKAN, çok değerli ve önemli bir oyuncuyu kadrolarına katmaktan dolayı mutlu olduklarını ifade ederek, Melisa CAN’ın Girne Üniversitesi altında iyi bir sezon geçirmesini temenni etti. Melisa CAN’ın her takım kadrosunda görmek isteyeceği bir oyuncu olduğunu dile getiren ÖZKAN, “hedeflerimize ulaşmamız için sahaya tüm gücünü yansıtacağını ve takıma katkı koyacağını biliyoruz” dedi.

Melisa CAN: “Girne Üniversitesi ile Yeniden Türkiye Liginden Oynayacak Olmaktan Dolayı Mutluyum…”

Girne Üniversitesi Kadın Basketbol Takımı ile yeniden Türkiye ligine dönen Melisa CAN duygularını ifade ederek, Girne Üniversitesi ile birlikte tekrardan Türkiye Liginde oynayacağı için mutlu olduğunu söyledi. Yıldız Basketbolcu, “Güzel bir takım olduğumuzu düşünüyorum. Tecrübeli ve başarılı oyuncular var. Daha önce Cappie PONDEXTER ile birlikte oynamıştık. Burada olmak çok güzel. Başarılı olacağımıza inanıyorum. Daha çok çalışıp, daha iyi oynayarak takımımıza sevindirici başarılar getirmek istiyoruz. Bilgi ve tecrübelerimi saha da akıllıca kullanarak mücadelemi vereceğim” şeklinde konuştu.