Girne Üniversitesi’nin Misafiri İstanbul Üniversitesi
Eklenme Tarihi: 10 Mart 2017, 13:07

Girne Üniversitesi Kadın Basketbol Takımı, Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi’nin 20. haftasında İstanbul Üniversitesi ile karşılaşacak.

Girne Üniversitesi Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü’nden yapılan açıklamaya göre, Girne Üniversitesinin İstanbul Üniversitesini konuk edeceği maç, 11 Mart 2017 Cumartesi günü, saat 14:00’de Ankara Mamak Belediyesi Spor Salonunda oynanacak.

Aydın UĞUZ: “ Verimli Çalışmalar Yaptık, Maça Hazırız…”

Girne Üniversitesi Kadın Basketbol Takımı Antrenörü Aydın UĞUZ maçla ilgili yaptığı değerlendirmede,  galibiyet elde etmek için mücadele edeceklerini söyledi.  Türkiye Kupası maçları nedeniyle verilen bir haftalık sürede iyi çalıştıklarını ve maça hazır olduklarını ifade eden Antrenör UĞUZ, “Ligde 7. sırada bulunan İstanbul Üniversitesi karşısında gerekli hazırlıklarımızı yaptık. Ligde yaşadığımız iniş çıkışlar bizim sahada daha dikkatli olmamız gerektiğini gösterdi. Bu bir haftalık sürede yaptığımız hataları düzeltmek adına verimli çalışmalar yaptık. Galibiyet sevincini yaşamak için herkes üzerine düşen görevi özenle yerine getirecektir. Önemli haftalar var önümüzde dikkatli davranmamız gerekiyor. Sakince hareket edip, hem savunma hem de hücumda aktif olabilirsek geriye kalan maçları da kazanabiliriz. Her topun değerini bilerek mücadelemizi vereceğiz” dedi.