Girne Üniversitesi İnsan Kaynakları Müdürlüğü tarafından, çalışanların gelişimi ve yeni katılan çalışanların kuruma adaptasyonunu kolaylaştırmaya yönelik olarak düzenlenen “Oryantasyon Eğitimi” başarı ile gerçekleştirilmiştir.
![](https://kyrenia.edu.tr/wp-content/uploads/2017/07/image-2-copy.png?ver=0185628e95df167ff5e25274f8d62cbd)
Girne Üniversitesi İnsan Kaynakları Müdürlüğü tarafından, çalışanların gelişimi ve yeni katılan çalışanların kuruma adaptasyonunu kolaylaştırmaya yönelik olarak düzenlenen “Oryantasyon Eğitimi” başarı ile gerçekleştirilmiştir.