Girne Üniversitesi Vakfı’ndan Anlamlı Bağış
Eklenme Tarihi: 24 Haziran 2016, 12:52
Son Güncelleme Tarihi:06 Aralık 2016, 11:36

[center]anaokul 2[/center]

Girne Üniversitesi Vakfı tarafından Çatalköy Belediyesi işbirliği ile düzenlenen “Dostluğa Var Mısın?” Halı Saha Futbol Turnuvası’ndan elde edilen gelir bağışlandı.

Girne Üniversitesi Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamaya göre, Girne Üniversitesi Vakfı’nın Çatalköy Belediyesi işbirliğinde Çatalköy Düzkaya Spor Sahası’nda sosyal sorumluluk projeleri kapsamında organize ettiği Girne Üniversitesi “Dostluğa Var Mısın?” Halı Saha Futbol Turnuvası sonrasında Karakum Anaokulu’na yapılacağı duyurulan bağış gerçekleşti. Girne Üniversitesi Vakfı Müdürü Mutlu SOYKURT, futbol turnuvası organizatörü Alper ÜNLÜ ve Öğrenci İşleri sorumlusu Özkay AYLİN’den oluşan bir ekip, Karakum Anaokulu’nda Okul Müdürü Sinem ÇAKIR’a okulun faaliyet ve altyapısında kullanılmak üzere maddi yarımda bulundu.

[center]Girne Üniversitesi 3D View[/center]

Mutlu SOYKURT: “Benzer Etkinlikler İle Sosyal Sorumluluk Çalışmalarımız Devam Edecek”

Futbol turnuvasına katılan Girne Üniversitesi öğrencileri, öğretim üyeleri ve çalışanlarından oluşan on bir farklı takımın katıldığını dostluk ve dayanışma içinde geçen çok güzel bir etkinlik gerçekleştirdiğini belirten Girne Üniversitesi Vakfı Müdürü Mutlu SOYKURT, “benzer etkinliklerle toplumun her kesimine yardım faaliyetlerimiz sürecek. Bu anlamlı etkinlikte bizlerle işbirliği içinde olan Çatalköy Belediye Başkanı Mehmet HULUSİOĞLU’na, turnuvaya katılan tüm Girne Üniversitesi öğrencilerine, öğretim üyelerimize ve çalışanlarımıza çok teşekkür ederiz” dedi.

Karakum Anaokulu Müdürü Sinem ÇAKIR ise Girne Üniversitesi Vakfı Müdürü Mutlu Soykurt ve ekibine bu duyarlı davranışlarından dolayı teşekkürlerini sundu ve okulun çalışmaları hakkında bilgiler verdi.