Girne Üniversitesi Kariyer Günleri Düzenlendi
Eklenme Tarihi: 07 Aralık 2015, 18:28
Son Güncelleme Tarihi:06 Aralık 2016, 11:36

Girne Üniversitesi Kariyer Günleri Düzenlendi (2)

Girne Üniversitesi tarafından düzenlenen Kariyer günleri kapsamında Türk Denizciliğinin önde gelen şirketlerinden Arkas Holding’in Personel Müdür Yardımcısı Ahmet Recai Bayramoğlu, Girne Üniversitesi öğrencileri ile buluştu.

Girne Üniversitesi Basın ve Halkla ilişkiler Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada, Kariyer Günleri etkinliğinde öğrencilere şirketin yapısı filosun ve mürettebat hakkında bir konuşma yapan Arkas Holding Personel Müdür Yardımcısı Ahmet Recai Bayramoğlu, konuşması sonrasında öğrencilerin sorularını yanıtladı.

Prof. Dr. İlkay Salihoğlu: “Eğitimci kimliğimizin bir noktası olarak öğrencilerimizi hayata hazırlıyoruz”

Girne Üniversitesi Rektör Vekili Prof. Dr. İlkay Salihoğlu, düzenlenen Kariyer Günleri ile son derece mutlu olduklarını ifade etti. “Öğrencilerimizi, eğitim hayatları süresinde iş hayatına hazırlayarak bir adım önde başlamalarını hedefliyoruz. Bu bağlamda düzenlediğimiz Kariyer Günleri’nde konuşmacı olarak alanının en iyilerini davet ediyoruz. Girne Üniversitesi’nin verdiği eğitimin sonucunda alanının en iyileri ile çalışan birçok mezunumuzun olduğunu konuşmacıların belirtmesi öğrencilerimizi daha da motive ediyor. Kendi geleceklerini şekillendirmeye başlıyorlar. Bu da bizim eğitimci kimliğimizin bir diğer noktası, öğrencilerimizi hayata hazırlıyoruz” dedi.

Girne Üniversitesi Kariyer Günleri Düzenlendi (1)

Ahmet Recai Bayramoğlu: “Girne Üniversitesi mezunları holdingimizde çok önemli yerlerdeler”

Arkas Holding Personel Müdür Yardımcısı Ahmet Recai Bayramoğlu Girne Üniversitesi mezunlarının Arkas Holding personeli arasında önemli bir yere sahip olduğuna değindi. “Girne Üniversitesi mezunlarının holdingimizde çok önemli yerleri var. Uzakyol Kaptanı yanında, 2. Kaptan- Uzakyol Birinci Zabiti ve 3. ile 4. Kaptan- Uzakyol Vardiya Zabiti ile mühendislerinin sayısı ilk dörtte yer alıyor. Girne Üniversitesi’nin verdiği eğitim ve seçkin öğrencileri, mezun olduktan sonra Denizcilik dünyasında çok iyi yerlere geliyorlar. Biz de holding olarak bu değerli öğrencileri, mezuniyetlerinin ardından bünyemize katmaktan son derece mutlu oluyoruz” dedi.

Yaptığı sunumunun ardından öğrencilerin sorularını yanıtlayan Arkas Holding Personel Müdür Yardımcısı Ahmet Recai Bayramoğlu, hem Girne Üniversitesi’nde bulunmaktan hem de öğrencilerin ilgisinden son derece memnun kaldığını belirtti.

Haber Videosu