Girne Üniversitesi İzmir Balçova Anadolu Lisesi’ni Ağırladı
Eklenme Tarihi: 10 Haziran 2016, 15:07
Son Güncelleme Tarihi:06 Aralık 2016, 11:36

[center]Girne Üniversitesi İzmir Balçova Anadolu Lisesi’ni Ağırladı[/center]

İzmir Balçova Anadolu Lisesi, Girne Üniversitesi’ni Ziyaret Etti.

Kariyer Planlama Programı kapsamında üniversiteleri ziyaret eden İzmir Balçova Anadolu Lisesi, Yakın Doğu Üniversitesi’ne ziyarette bulunduktan sonra ziyaretine Girne Üniversitesi ile devam etti.

Girne Üniversitesi Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada, İzmir Balçova Anadolu Lisesi 9, 10, 11 sınıf öğrencilerinin, Okul Müdürü Mustafa ŞENSOY, Beden Eğitimi Gezi Klübü Danışman Öğretmen Nurşin BAYOĞLU ve sorumlu öğretmenler eşliğinde Girne Üniversitesi’ni ziyaret ettikleri belirtildi. Ziyaretçileri karşılayan Girne Üniversitesi Tanıtım Ekibi personeli Alper ÜNLÜ ve araştırma görevlisi Murat ÖZSOY; İzmir Balçova Anadolu Lisesi öğrencilerine Girne Üniversitesi Girne Üniversitesi kampüsünü gezdirdiler.

Kampüsü Gezdiler, İlgilendikleri Bölümlerle İlgli Sorular Sordular…

Öğrenciler, Girne Üniversitesi’nin öğrencilerine sunduğu imkanları yerinde gördüler. Kampüs gezisi esnasında üniversitede ilgilendikleri bölümler ile ilgili bölüm başkanlarına sorular soran öğrenciler, detaylı bilgiler aldılar.

[center]Girne Üniversitesi İzmir Balçova Anadolu Lisesi’ni Ağırladı[/center]

Kampüsteki Sergileri Gezdiler…

Kampüs gezisine 18 Mart 2016 tarihinde Girne Üniversitesi kampüsünde açılan “Bilinmeyen Yönleriyle Çanakkale Deniz Savaşları Sergisi” ziyareti ile devam eden öğrenciler, sergiyi gezerken Çanakkale Deniz Savaşları ile ilgili bilgi aldılar. “MAVİ” Temalı Fotoğraf Yarışması sergisini ilgi ile gezen öğrenciler, üniversite bünyesinde böyle bir sergi ile karşılaşmaktan duydukları mutluluğu belirterek yoğun ilgi gösterdiler.

Tekrar Gelecekler…

Kampüste devam eden inşaatların tamamlandıktan sonrakihalini görmek istediklerini belirten İzmir Balçova Anadolu Lisesi öğrencileri, Girne Üniversitesi’ne tekrar gelmek istediklerini ve yapmış oldukları geziden çok memnuniyet kaldıklarını ifade ettiler.