GİRNE ÜNİVERSİTESİ İSTANBUL- KOCAELİ VE SAKARYA’DAYDI
Eklenme Tarihi: 19 Aralık 2022, 14:55

Girne Üniversitesi Tanıtım etkinlikleri çerçevesinde 14-17 Aralık tarihlerinde İstanbul-Çekmeköy, Kocaeli-Gölcük ve Sakarya-Erenler’de lise öğrencilerine yönelik tanıtım etkinlikleriyle tanıtıldı.

İlk olarak Kocaeli-Gölcük İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Gölcük RAM’ın ortaklaşa düzenlemiş olduğu etkinlikte Girne Üniversitesi, Eğitim Fakültesi Dekan Yardımcısı Yrd. Doç. Dr. Erinç ERÇAĞ ‘’Sanal Zorbalık ve Güvenli İnternet Kullanımı’’ konulu semineriyle katılımcı öğrenci ve rehber öğretmenlerle buluştu.

Etkinlik sonrasında, Kocaeli Gölcük İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Caferi Tayyar Mert Yrd. Doç. Dr. Erinç ERÇAĞ’a etkinliğe katkılarından dolayı plaket takdiminde bulundu.

İkinci tanıtım etkinliği İstanbul- Çekmeköy’de gerçekleştirildi. İstanbul- Çekmeköy İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Çekmeköy RAM tarafından düzenlenen ‘’Sanal Zorbalık ve Güvenli İnternet Kullanımı’’ konulu seminerde Girne Üniversitesi, Eğitim Fakültesi Dekan Yardımcısı Yrd. Doç. Dr. Erinç ERÇAĞ katılımcılar ile buluştu.

Yrd. Doç. Dr. Erinç ERÇAĞ’a etkinliğe katkılarından dolayı, Çekmeköy RAM, Yönetim Kurulu Başkanı, Deniz ATAÇ tarafından adına TEMA Vakfı’na fidan bağışında bulunuldu.

Son tanıtım etkinliği ise Sakarya-Erenler’de gerçekleştirildi. Girne Üniversitesi, Eğitim Fakültesi Dekan Yardımcısı Yrd. Doç. Dr. Erinç ERÇAĞ Sakarya Erenler İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nün düzenlemiş olduğu “Zorbalık ve Güvenli İnternet Kullanımı” konulu seminerinde katılımcılar ile buluştu.

Yrd. Doç. Dr. Erinç ERÇAĞ’a, etkinliğe katkılarından dolayı Sakarya Erenler İlçe Milli Eğitim Müdürü Ayhan Ersoy tarafından çiçek takdiminde bulundu.