Girne Üniversitesi, Girne Polis Müdürlüğü’nü Ziyaret Etti
Eklenme Tarihi: 06 Nisan 2016, 15:23
Son Güncelleme Tarihi:06 Aralık 2016, 11:36

SONY DSC

-Girne Üniversitesi’nden Girne Polis Müdürlüğü’ne iyi niyet ziyareti…

Girne Üniversitesi Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada, Girne Üniversitesi Rektör Vekili Prof. Dr. İlkay Salihoğlu ile Girne Üniversitesi Genel Sekreteri Yrd. Doç. Dr. Hürmüs Refiker’in Girne Polis Müdürü Ali Adalıer’e iyi niyet ziyaretinde bulundukları belirtildi.

“Bilinmeyen Yönleri ile Çanakkale Deniz Savaşları Sergisi”ni Ziyaret Edecek…

Ziyaret esnasında Girne Üniversitesi’nin yeni kampüs olanakları, üniversitenin mevcut projeleri ve gelecek proje tasarıları ile Girne Polis Müdürü Ali Adalıer’e bilgi veren Girne Üniversitesi Rektör Vekili Prof. Dr. İlkay Salihoğlu, Girne Polis Müdürü Ali Adalıer’i “Bilinmeyen Yönleri ile Çanakkale Deniz Savaşı Sergisi”ni görmeye davet etti. Ali Adalıer Girne Üniversitesi’nin tarihi sahiplenen, değer veren ve yeni kuşaklara sunan kapsamlı bir sergiyi düzenlemesinden çok mutlu olduğunu ve Girne Üniversitesi kampüsüne gelerek ziyaret edeceğini ifade etti.

Ali Adalıer:“Girne Üniversitesi’nin şehre değer katıyor”

Girne Polis Müdürü Ali Adalıer, Girne Üniversitesi heyetinin ziyaretinden duyduğu memnunluğu ifade ederek; “Girne Üniversitesi’nin şehrimize değer kattığını düşünüyorum. Girne Üniversitesi’ni ve kampüsünde sergilenen “Bilinmeyen Yönleri ile Çanakkale Deniz Savaşları Sergisi”ni en kısa zamanda ziyaret edeceğim” dedi.