Girne Üniversitesi BOTAŞ’ı Konuk Ediyor
Eklenme Tarihi: 17 Şubat 2017, 12:33

Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi’ndeki mücadelesini sürdüren Girne Üniversitesi Kadın Basketbol Takımı, 18. hafta da evinde konuk edeceği BOTAŞ karşısında galibiyet arayacak.

Girne Üniversitesi Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü’nden yapılan açıklamaya göre, iki takımında puan alarak ligte üst sıralara yükselmek için mücadele edeceği maç, 18 Şubat 2017 Cumartesi günü, saat 14:00’de Ankara Mamak Belediyesi Spor Salonu’nda oynanacak.

Aydın UĞUZ: “ Mücadele Gücü Yüksek Maça Hazırız…”

Girne Üniversitesi Kadın Basketbol Takımı Antrenörü Aydın UĞUZ, evlerinde çıkacakları maça ilişkin olarak mücadele gücü yüksek bir maç olacağını belirtti. BOTAŞ’ın, iyi basketbol oynadığını belirten Antrenör UĞUZ, kendilerinin de gerekli çalışmaları yaptıklarını, bu maçı önemsediklerini ve enerjik bir oyun oynayarak rakibin savunmasını kırmaya çalışacaklarını söyledi. Uğuz, “ligde artık sona doğru giderken bütün takımlar galibiyet alarak puanını yükseltmek için sert mücadeleler veriyor. Bu maç da bizim için çok önemli, her iki takım da kendi pota altını koruyarak sayı arayışında olacak. Daha çok çalışarak ligin geriye kalan kısmında galibiyet almak için rakiplerimize karşı sahada iyi bir basketbol oynamak istiyoruz” şeklinde konuştu.