Girne Üniversitesi AGÜ’yü Ağırlıyor
Eklenme Tarihi: 23 Aralık 2016, 08:19
Girne Üniversitesi AGÜ’yü Ağırlıyor

Girne Üniversitesi Kadın Basketbol Takımı ile Abdullah Gül Üniversitesi Kadın Basketbol Takımı, Türkiye Kadınlar Basketbol Liginin 10. haftasında karşı karşıya geliyor.

Girne Üniversitesi Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü’nden yapılan açıklamaya göre, Ankara Mamak Belediyesi Spor Salonu’nda oynanacak maç, 24 Aralık 2016 Cumartesi günü saat 15:30’da oynanacak.

Girne Üniversitesi’nin Abdullah Gül Üniversitesi ile karşılaşacağı maç TRT Spor’dan ve BRT2’den naklen yayınlanacak.

Girne Üniversitesi AGÜ’yü Ağırlıyor

İlker GÖZENELİ: “Galibiyet için Son Ana Kadar Savaşacağız”…

Ligin güçlü rakiplerinden biri ile karşılaşacaklarını ifade eden Girne Üniversitesi Kadın Basketbol Takımı Antrenörü İlker GÖZENELİ yaptığı değerlendirmede, maçı kazanan taraf olmak için en iyi şekilde mücadele edeceklerini söyledi. Antrenör GÖZENELİ; “AGÜ Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi’nin en önemli takımlarından bir tanesi. Son derece iyi bir kadroya sahip ve oyunu her iki yönünde de iyi oynuyorlar. Takımın en önemli oyuncularından biri olan Lara SANDERS’in sakatlığına rağmen maçlarını kazanmaya devam ediyor. Galatasaray karşısında son derece iyi bir oyunla galip geldiler. Bu maç bizim açımızdan önemli ve zor geçecek bir maç. Maçı kazanmak için özellikle savunmada son derece dirençli, hücumda ise bulduğumuz pozisyonları sayıya çevirmeliyiz.Takımıma güveniyorum. Motive olduğumuz zaman neler yapabileceğimizi bugüne kadar gösterdik. Bu maçta da maçı kazanmak için 40 dakika boyunca terimizin son damlasına kadar sahada savaşacağız” dedi.