Girne Polis Müdürü Girne Üniversitesi’ni Ziyaret Etti
Eklenme Tarihi: 16 Nisan 2016, 17:15
Son Güncelleme Tarihi:06 Aralık 2016, 11:36

b2ce65bc-7960-4e9b-98e6-12b4948e5723

Girne Polis Müdürü Ali Adalıer, Müfettiş Aydan Arifoğlu, Müfettiş Ali Pamit, Müfettiş Muavini Ali Gündüz, Girne Üniversitesi kampüsünü ziyaret ederek, yetkililerden Girne Üniversitesi hakkında detaylı bilgiler aldılar.

Girne Üniversitesi Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamaya göre, Girne Polis  Müdürü Ali Adalıer, Müfettiş Aydan Arifoğlu, Müfettiş Ali Pamit, Müfettiş Muavini Ali Gündüz’ü Girne Üniversitesi Rektör Vekili Prof. Dr. İlkay Salihoğlu, Girne Üniversitesi Denizcilik Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Mustafa Altunç ve Girne Üniversitesi Genel Sekreteri Yrd. Doç. Dr. Hürmüs Refiker karşıladı.

Kampüs gezisi yaptılar…

Girne Üniversitesi kampüsünü ziyarete gelen Girne Polis Müdürü Ali Adalıer, Müfettiş Aydan Arifoğlu, Müfettiş Ali Pamit ve Müfettiş Muavini Ali Gündüz, Girne Üniversitesi labaratuvarları, simülatör odalarını, Girne Üniversitesi Kütüphanesini gezerek, Girne Üniversitesi’nin öğrencilerine sunduğu imkanlar, mevcut ve planlanan projeleri ile ilgili detaylı bilgi aldılar. Kampüs gezisi Girne Üniversitesi kampüsünde yer alan “Bilinmeyen Yönleri ile Çanakkale Deniz Savaşları Sergisi”nin gezilmesiyle sona erdi. Ziyaretçiler sergiyi gezerken Çanakkale Deniz Savaşları ile ilgili de bilgiler aldılar.

027554ad-7303-4968-b89e-14a4277a214b

Ali Adalıer: “Girne Üniversitesi kampüsü ziyaretimizden çok etkilendik; Girne Üniversitesi şehrimize değer katmaktadır”

Girne Polis Müdürü Ali Adalıer Girne Üniversitesi ziyareti ile ilgili yaptığı açıklamada kampüsü çok beğendiğini ifade ederek; “Girne Üniversitesi’nin şehrin dokusuna uyan modern mimarisini, öğrencileri için tüm son teknolojik donanımlara sahip binalarını çok beğendim. Tarihi sahiplenen vizyonu ile kampüste sergiledikleri Bilinmeyen Yönleri ile Çanakkale Savaşları Sergisi de şehrimize değer katan bir sergi olmuştur. Tüm emeği geçenleri tebrik ederim” dedi.

0e00f2c6-2209-4237-97bc-0b1448b8b3cf

Prof. Dr. İlkay Salihoğlu: “Girne Polis Genel Müdürlüğü’nü kampüsümüzde ağırlamaktan son derece mutluyuz”

Girne Üniversitesi Rektör Vekili Prof. Dr. İlkay Salihoğlu, Girne Polis Müdürü ve beraberindeki heyetin Girne Üniversitesi ziyaretinden son derece memnun olduklarını ifade ederek; “Girne Polis Genel Müdürü Ali Adalier Beyefendiye iyi niyet ziyaretimiz esnasında kendisini kampüsümüze davet etmiştik; kendisi de geleceğine söz vermişti. Bugün burada kendisini ve Girne Polis Genel Müdürlüğü personelini ağırlamaktan çok memnun olduk. Kendilerine Girne Üniversitesi kampüsünü ve kampüsümüzde sergilenen Bilinmeyen Yönleri ile Çanakkale Deniz Savaşları Sergisi’ni gezdirdik ve bilgiler verdik” dedi.