Antrenörler Dr. Suat GÜNSEL Kupası Turnuvasını Değerlendirdi
Eklenme Tarihi: 04 Ekim 2016, 15:04
Son Güncelleme Tarihi:06 Aralık 2016, 11:41

[center]Antrenörler Dr. Suat GÜNSEL Kupası Turnuvasını Değerlendirdi[/center]

Girne Üniversitesi ev sahipliğinde 29 Eylül – 01 Ekim 2016 tarihleri arasında düzenlenen Dr. Suat GÜNSEL Kupası hazırlık turnuvası BOTAŞ Spor’un şampiyonluğu ile sona ererken, turnuvaya katılan takım antrenörleri organizasyonu değerlendirdi.

Girne Üniversitesi Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü’nden yapılan açıklamaya göre, Girne Üniversitesi Kadın Basketbol Takımı antrenörü İlker GÖZENELİ ile Yakın Doğu Üniversitesi Kadın Basketbol Takımı antrenör Zafer KALAYCIOĞLU turnuvanın verimli ve güzel geçtiğini belirtti.

İlker GÖZENELİ: “Değerli Takımların Yer Aldığı Güzel Bir Organizasyon Oldu”

Girne Üniversitesi Kadın Basketbol Takımı antrenörü İlker GÖZENELİ yaptığı değerlendirmede, Kıbrıs’ta değerli takımların misafir olduğu böyle bir turnuvaya ev sahipliği yapmaktan gurur duyduğunu söyledi. Turnuvanın çok güzel geçtiğini ifade eden antrenör İlker GÖZENELİ, genel olarak turnuvada iyi basketbol sergilediklerini, turnuvaya olan ilgiyi görmekten memnuniyet duyduğunu dile getirdi. GÖZENELİ, “Rakipler karşısında zayıf yönlerimizi ve eksiklerimizi gördük, yapılan hataları tekrarlamamaya çalışacağız. Çok değerli bir turnuvaydı. Geçen yıl kadınlar Süper Ligi’nde ikinci olan Hatay BŞB ile ligin köklü spor kulüplerinden yıllardır basketbola hizmet veren BOTAŞ ve hedefleri çok yüksek olan Yakın Doğu Üniversitesi’nin burada olması bizi mutlu etti. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Önümüzde iki turnuva daha var, turnuvalarla birlikte lige en iyi şekilde hazır olacağız” dedi.

[center]Antrenörler Dr. Suat GÜNSEL Kupası Turnuvasını Değerlendirdi[/center]

KALAYCIOĞLU: “Turnuva Verimli Geçti, Hedeflerimiz İçin İyi Bir Hazırlık Oldu”

Dr. Suat GÜNSEL Turnuvasını değerlendiren Yakın Doğu Üniversitesi Kadın Basketbol Takımı antrenörü Zafer KALAYCIOĞLU da güzel bir turnuva olduğunu ve genel olarak iyi basketbol sergileyebildiklerini söyledi. Güzel ev sahipliği için Girne Üniversitesi Kadın Basketbol takımı yöneticilerine teşekkürlerini sunan Koç KALAYCIOĞLU, “Güzel bir organizasyon oldu. Tempolu, zorlu ve kaliteli üç maç oynadık. Oynadığımız üç maçta da her gün oyunumuzun üzerine koyduk. Faydalı bir turnuva oldu. Turnuvadan olumlu izlenimler ile ayrıldık” dedi.

Zafer KALAYCIOĞLU, öncelikli hedeflerini 6- 13 Ekim’de İstanbul Üniversitesi ile oynayacakları EuroCup ön eleme turu maçları olduğunu belirterek şunları kaydetti: “Bu turnuvadaki maçları hazırlık amacıyla ele aldık ve yaptığımız maçlarda çalıştığımız setleri uygulamaya çalıştık. İstanbul Üniversitesi ile ilgili çalışmalarımızı sahada görmeye çalıştık. Perşembe günü oynayacağımız maçtan önce son eksikleri görmek açısından Dr. Suat Günsel turnuvası çok değerliydi. Zor maçlar bizi bekliyor. Önemli olan bu tarz turnuvalarda aldığınız derece değil, sezona ne kadar hazır başladığınızdır” dedi.