15 Kasım 2016’da Açılacak Dr. Suat GÜNSEL Girne Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’ne Personel Alımına Yönelik İlan Edilen 208 Kişilik Münhale Yapılan 550 Başvuru İçin Devam Eden Mülakat Sonuçları Bayram Öncesinde Açıklanacak
Eklenme Tarihi: 04 Eylül 2016, 14:05
Son Güncelleme Tarihi:19 Aralık 2016, 07:34

15 Kasım, 2016’da Hizmete Girecek Olan, Modern ve Tam Donanımlı Alt Yapısı ile Girne Bölgesi Halkını Kaliteli Sağlık Hizmetleri ile Buluşturmaya Hazırlanan Dr. Suat GÜNSEL Girne Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’ne Yapılan 550 Başvuru için Mülakatlar Girne Üniversitesi Kampüsü’nde Devam Ediyor. Mülakatlar 6 Eylül, 2016 Tarihinde Tamamlanarak Mülakat Sonuçları Kurban Bayramı Öncesinde Basın Yoluyla Açıklanacak.

Yapımında sona gelinen ve tamamlanması için geri sayıma geçilen, tam teşekküllü ve tüm anabilim dallarını içerecek olan hastanenin, her türlü tıbbi donanımına ilişkin alım faaliyetleri yoğun bir şekilde devam ederken, personel istihdamı için çıkılan 208 kişilik münhale 550 başvuru yapıldı. Girne Üniversitesi’nde 6 Eylül, 2016 tarihine kadar devam edecek mülakat sonuçları Kurban Bayramı öncesinde basın yoluyla açıklanacak.

“Girne Bölgesi Halkını Kaliteli ve Çağdaş Sağlık Hizmetleri ile Buluşturacak Olmanın Heyecanını Taşıyoruz”

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Dr. Suat GÜNSEL Girne Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Nail BULAKBAŞI, düşük doz radyasyon özelliği ile güvenli ve Kıbrıs’ta kurulu en donanımlı sağlık kurumu olma özelliklerini taşıyacak hastanenin, yapımı ve tıbbi donanımı ile ilgili sona yaklaşılan şu günlerde, ilk etapta 47 branşta 208 kişi istihdam edilmek üzere 550 başvuru alındığını, başvuru ile ilgili mülakatların 6 Eylül, 2016 tarihine kadar devam edeceğini ve bayram tatili öncesinde başarılı olanların duyurulacağını belirtti. Prof. Dr. BULAKBAŞI, 15 Kasım, 2016’da hizmete girecek hastanede, Girne Bölgesi halkını kaliteli ve çağdaş sağlık hizmetleri ile buluşturacak olmanın heyecanını taşıdıklarını ifade etti.