15 Kasım 2016’da Açılacak Dr. Suat GÜNSEL Girne Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’ne Personel Alımı İçin 208 Kişilik Münhal İlan Edildi
Eklenme Tarihi: 03 Ağustos 2016, 10:17
Son Güncelleme Tarihi:19 Aralık 2016, 07:37

15 Kasım 2016’da Hizmete Girecek Olan, Modern ve Tam Donanımlı Alt Yapısı ile Girne Bölgesi Halkını Kaliteli Sağlık Hizmetleri ile Buluşturmaya Hazırlanan Dr. Suat GÜNSEL Girne Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’ne, 47 Branşta, 208 Personel Alınacağı Açıklandı.

Yapımında sona gelinen ve tamamlanması için geri sayıma geçilen, tam teşekküllü ve tüm anabilim dallarını içerecek olan hastanenin, her türlü tıbbi donanımına ilişkin alım faaliyetleri yoğun bir şekilde devam ederken, personel istihdamı için de 47 farklı branşta 208 kişilik münhale çıkıldı.

“Girne Bölgesi Halkını Kaliteli ve Çağdaş Sağlık Hizmetleri ile Buluşturacak Olmanın Heyecanını Taşıyoruz”

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Dr. Suat GÜNSEL Girne Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Nail BULAKBAŞI, “Düşük doz radyasyon özelliği ile en güvenli, cihaz parkuru ile ise Kıbrıs’ta kurulu en donanımlı hastane olma özelliklerini taşıyacak hastanemizin, yapımı ve tıbbi donanımı ile ilgili sona yaklaştığımız şu günlerde, 47 branşta 208 kişilik istihdam olanağı yaratmış bulunuyoruz. Temel atma töreninden tam bir yıl sonra, 15 Kasım, 2016’da, hizmete girecek hastanemizde, Girne Bölgesi halkını kaliteli ve çağdaş sağlık hizmetleri ile buluşturacak olmanın heyecanını taşıyoruz” dedi.

19 Ağustos Mesai Bitimine Kadar Başvuru Kabul Edilecek

Dr. Suat GÜNSEL Girne Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’nin hizmete girmesiyle birçok kişiye iş olanağı sağlanacağının belirtildiği açıklamada, sağlık çalışanlarının yanında, destek hizmetleri için de açılan tüm kadrolara, adaylar 19 Ağustos, 2016 Cuma, mesai bitimine kadar başvuruda bulunabilecek.

Başvuru Adresleri

Hemşire, hasta bakıcı, temizlik ve yardımcı hizmet görevlileri, laboratuvar teknik personeli, radyoloji, anestezi, ameliyathane ve kan bankası teknikerleri yanında ameliyathane, elektrik, sterilizasyon, eczane, anjiyo teknisyenleri, insan kaynakları, arşiv, çağrı merkezi gibi birçok farklı kadro için personel alımı yapılacağı duyurulan hastane için başvurular, Girne Üniversitesi Rektörlüğü’nden veya e-posta yoluyla insankaynaklari@kyrenia.edu.tr’den kabul edilecek.

Başvuru Öncesi Ayrıntılı Bilgi İçin

Adaylar, 0392 675 10 00 numaralı telefondan 1245’i tuşlayarak, açılan kadrolarla ilgili ayrıntılı bilgi alabilecek.