İngilizce Yeterlilik Sınavı Duyurusu – Girne Üniversitesi
+90 392 650 26 00

İngilizce Yeterlilik Sınavı Duyurusu

GİRNE ÜNİVERSİTESİ  2017-2018 AKADEMİK YILI

İngilizce Hazırlık Programı İngilizce Yeterlik Sınavı 2 aşamalı olacaktır. Sınavın 1. aşaması olan Seviye Tespit Sınavı 11 Eylül 2017 Pazartesi günü yapılacaktır. Bu sınavdan 51 ve üzeri puan alan öğrenciler 13 Eylül 2017 Çarşamba günü yapılacak olan  Yeterlik Sınavı’nın 2. aşamasına girmeye ve başarılı oldukları takdirde kayıt oldukları programa başlamaya hak kazanır.

2016-2017 akademik yılında İngilizce Hazırlık Programı’na kayıt yaptırmış ve başarısız olan öğrenciler 13 Eylül 2017 Çarşamba günü yapılacak olan Yeterlik Sınavı’nın 2. aşamasına girebilirler.

11 Eylül 2017’de yapılacak olan İngilizce Yeterlik Sınavı’nin başlangıç saati ve sınavın yapılacağı derslik numaraları aşağıdaki gibidir. Listede adı olmayan öğrenciler sınava 13.00’da girecektir.

11 Eylül 2017 tarihinde saat 09.00’da başlayan sınava girecek olan öğrenciler:

SINAV YERİ: 4101, 4102 and 4103 no’lu derslikler

No. Öğrenci Numarası İsim
1 K20170003 Cemal Asım
2 K20170006 Emre Kaymakamtorunları
3 K20170009 Muhammet Atakan Bozkurt
4 K20170013 Güner Şevketoğlu
5 K20170014 Hasan Topal
6 K20170015 Hafise Çeliktaşlılar
7 K20170022 Kemal Karahan
8 K20170023 Eşref Talha Turgut
9 K20170026 Hüseyin Çelik
10 K20170028 Saynur Debeş
11 K20170034 Laçin Sun
12 K20170038 Edip Çelik
13 K20170043 Yunus Emre Karagöz
14 K20170055 Kaan Toprak Yıldız
15 K20170058 Muhammed Eren Bayrak
16 K20170063 Demirhan Güvenilir
17 K20170064 Mehmet Akif Gündüz
18 K20170077 Enes Akyıldız
19 K20170083 Ahmet Cem Aşkar
20 K20170084 Saadet Yaren Aydın
21 K20170097 Lemi Zenginbozkurt
22 K20170100 Hilal Alkan
23 K20170109 Ümit Yılmaz
24 K20170110 Sabahat Dersuniyeli
25 K20170126 Ahmet Kaliber
26 K20170134 Gökhan Gökçe
27 K20170152 Bora Nuhlar
28 K20170155 Seda Duygu Destegüloğlu
29 K20170160 Adilhan Pala
30 K20170162 Çağatay Büyükay
31 K20170163 Sefa Umut Acar
32 K20170169 Ece Özge Türeme
33 K20170174 Harun armağan
34 K20170180 soner Yabancı
35 K20170182 selim Fırıncıoğulları
36 K20170195 Mehmet Can Göçer
37 K20170202 Göktuğ Alp Mala
38 K20170224 Uğur Açar
39 K20170231 Egeman Uslu
40 K20170232 Serkan Küçükköse
41 K20170234 Berna Ulusoy
42 K20170237 Bora Arslanatasoy
43 K20170253 Suat Alban
44 K20170255 Orhun Mert Saka
45 K20170260 Adama Mbye
46 K20170261 Batuhan Öktem
47 K20170270 Batuhan Alver
48 K20170272 Ferdi Tarsuslu
49 K20170273 Deniz Taylan
50 K20170274 Ökkeş Önder Özdemir
51 K20170276 Ömer Tecimen
52 K20170285 Batuhan Ahmet Altınkum
53 K20170288 Gülbahar Çelik
54 K20170290 Faik Berk Çalım
55 K20170291 Atahan Şen
56 K20170293 İbrahim Abuşoğlu
57 K20170307 Elif Yılmaz
58 K20170317 Ömer Metehan Vural
59 K20170331 Umut Aydemir
60 K20170332 Fatih Enes Üner
61 K20170334 Erol Dağlıoğlu
62 K20170343 Selim Sırrı Bakırtan
63 K20170349 İlayda Tatu
64 K20170352 Halil Doğukan Madran
65 K20170354 Riza Cevrioğlu
66 K20170356 Aybüke Nacak
67 K20170358 Mehmet Türkmen
68 K20170364 Doğukan Kızılok
69 K20170365 Rıza Temizyürek
70 K20170370 Ahmad Salem.M. Altarawneh
71 K20170371 Raşit Mert Demir
72 K20170372 Doruk Kaya Koçhan
73 K20170380 Ege Uyaroğlu
74 K20170387 Cansel Işık
75 K20170391 Yusuf Asker

 

11 Eylül 2017 tarihinde saat 13.00’da başlayan sınava girecek olan öğrenciler:

SINAV YERİ: 4101, 4102 and 4103 no’lu derslikler

No. Öğrenci Numarası İsim
76 K20170392 Şükrü Oğulcan Avara
77 K20170396 Şükrü Kaan Türkoğlu
78 K20170397 Buket Çetinkaya
79 K20170406 Fatih Güzel
80 K20170410 Mehmet Ali Özbebek
81 K20170415 Gökdeniz Çelebi
82 K20170418 Hasan Berkay Yener
83 K20170421 Kısmet Yurtseven
84 K20170424 Koçali Tüysüz
85 K20170428 Selami Esmer
86 K20170435 Furkan Hanlıoğlu
87 K20170438 Yusuf Ünsal
88 K20170439 Emirhan Vural
89 K20170445 Ahmet Tolunay Doğay
90 K20170452 Nurullah Kurunç
91 K20170456 İsmail Demir
92 K20170475 Servet Canbek
93 K20170476 Aykut Demir
94 K20170477 Serkan Fidan
95 K20170479 Gökber Metin
96 K20170482 Abdalla Aly Mohamed Okay
97 K20170485 Güneş Sakar
98 K20170490 Yiğit Gürel
99 K20170491 Hasan Berkay Özdemir
100 K20170495 Rahmi Umut Çetindağ
101 K20170498 Berke Koç
102 K20170499 Muhammet Yuşa Ataç
103 K20170501 Onur Gürel
104 K20170509 Özgür Cem Turhan
105 K20170512 Melisa Pehlevan
106 K20170514 Bedirhan Pekuz
107 K20170517 Murat Acar
108 K20170519 Sedat Özdemir
© Copyright 2020 | Near East Technology