İngilizce Yeterlik Sınavı Sonuçları – Girne Üniversitesi
+90 392 650 26 00

İngilizce Yeterlik Sınavı Sonuçları

Aşağıdaki listede adı geçen ögrenciler İngilizce Yeterlik Sınavı’nda başarılı olmuştur ve fakülte programlarına başlamaya hak kazanmıştır.

Numara İsim
K20170549 Rayhan Bob Resmi
K20170354 Riza Cevrioglu
K20170519 Sedat Demir
K20170371 Rasit M Demi
K20170152 Bora Nuhlar
K20170343 Selim S Bakirtan
K20170421 Kismet Yurtseven
K20170559 Florent Gashumba
K20170556 Derrick Nshuti
K20170482 Abdalla Okay
K20170558 Faith Chinjodzi
K20170291 Atahan Sen
K20170435 Furkan Hanlioğlu
K20170445 Ahmet Dogay
K20170006 Emre Kaymakamtorunlari

Aşağıdaki listede adı geçen ögrenciler İngilizce Hazırlık Programı’na başlayacaktır.
Sınıf listeleri 15 Eylül Cuma günü açıklanmıştır.

K20170003 Cemal Asım
K20170009 Muhammet Atakan Bozkurt
K20170013 Güner Şevketoğlu
K20170014 Hasan Topal
K20170015 Hafise Çeliktaşlılar
K20170022 Kemal Karahan
K20170023 Eşref Talha Turgut
K20170026 Hüseyin Çelik
K20170028 Saynur Debeş
K20170038 Edip Çelik
K20170043 Yunus Emre Karagöz
K20170055 Kaan Toprak Yıldız
K20170058 Muhammed Eren Bayrak
K20170064 Mehmet Akif Gündüz
K20170077 Enes Akyıldız
K20170083 Ahmet Cem Aşkar
K20170084 Saadet Yaren Aydın
K20170097 Lemi Zenginbozkurt
K20170100 Hilal Alkan
K20170109 Ümit Yılmaz
K20170110 Sabahat Dersuniyeli
K20170126 Ahmet Kaliber
K20170134 Gökhan Gökçe
K20170155 Seda Duygu Destegüloğlu
K20170160 Adilhan Pala
K20170162 Çağatay Büyükay
K20170163 Sefa Umut Acar
K20170169 Ece Özge Türeme
K20170174 Harun Armağan
K20170180 Soner Yabancı
K20170182 Selim Fırıncıoğulları
K20170195 Mehmet Can Göçer
K20170202 Göktuğ Alp Mala
K20170224 Uğur Açar
K20170231 Egeman Uslu
K20170232 Serkan Küçükköse
K20170234 Berna Ulusoy
K20170237 Bora Arslanatasoy
K20170253 Suat Alban
K20170255 Orhun Mert Saka
K20170260 Adama Mbye
K20170261 Batuhan Öktem
K20170270 Batuhan Alver
K20170272 Ferdi Tarsuslu
K20170273 Deniz Taylan
K20170276 Ömer Tecimen
K20170285 Batuhan Ahmet Altınkum
K20170288 Gülbahar Çelik
K20170290 Faik Berk Çalım
K20170293 İbrahim Abuşoğlu
K20170307 Elif Yılmaz
K20170317 Ömer Metehan Vural
K20170331 Umut Aydemir
K20170332 Fatih Enes Üner
K20170334 Erol Dağlıoğlu
K20170349 İlayda Tatu
K20170352 Halil Doğukan Madran
K20170356 Aybüke Nacak
K20170358 Mehmet Türkmen
K20170364 Doğukan Kızılok
K20170365 Rıza Temizyürek
K20170370 Ahmad Salem.M. Altarawneh
K20170380 Ege Uyaroğlu
K20170387 Cansel Işık
K20170391 Yusuf Asker
K20170392 Şükrü Oğulcan Avara
K20170396 Şükrü Kaan Türkoğlu
K20170397 Buket Çetinkaya
K20170406 Fatih Güzel
K20170410 Mehmet Ali Özbebek
K20170415 Gökdeniz Çelebi
K20170418 Hasan Berkay Yener
K20170424 Koçali Tüysüz
K20170428 Selami Esmer
K20170438 Yusuf Ünsal
K20170439 Emirhan Vural
K20170452 Nurullah Kurunç
K20170456 İsmail Demir
K20170475 Servet Canbek
K20170476 Aykut Demir
K20170477 Serkan Fidan
K20170479 Gökber Metin
K20170485 Güneş Sakar
K20170490 Yiğit Gürel
K20170491 Hasan Berkay Özdemir
K20170495 Rahmi Umut Çetindağ
K20170498 Berke Koç
K20170499 Muhammet Yuşa Ataç
K20170501 Onur Gürel
K20170509 Özgür Cem Turhan
K20170512 Melisa Pehlevan
K20170514 Bedirhan Pekuz
K20170517 Murat Acar
K20170162 Cagatay Buyukay
K20170358 Mehmet Turkmen
K20170557 Mesut Coban
K20160526 Halil Melik
K20170372 Doruk Kaya Kochan
K20170485 Gunes Sakar
K20170274 Okkes O Ozdemir
© Copyright 2020 | Near East Technology