Girne Üniversitesinin Kayseri Sınavı
Eklenme Tarihi: 26 Mart 2017, 16:28
Son Güncelleme Tarihi:27 Mart 2017, 06:49

Girne Üniversitesi Kadın Basketbol Takımı, Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi’nin 23. haftasında Kayseri deplasmanında Bellona AGÜ ile karşılaşacak.

Girne Üniversitesi Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü’nden yapılan açıklamaya göre, Girne Üniversitesinin galibiyet arayacağı maç, 27 Mart 2017 Pazartesi günü, saat 18:00’de, Kadir Has Kongre Merkezi Spor Salonu’nda oynanacak.

Aydın UĞUZ: “ Zor Bir Deplasman Maçında Mücadele Edeceğiz…”

Bellon AGÜ ile çıkacakları maçı değerlendiren Girne Üniversitesi Kadın Basketbol Takımı Antrenörü, Aydın UĞUZ, son topa kadar mücadele etmeleri gereken zor bir deplasman maçına çıkacaklarını söyledi. Antrenör UĞUZ, “Önemli ve savunması güçlü bir rakibimiz var. Türkiye Kupası’nda final oynadılar. Şimdi de EuroCup’ta finale kaldılar. Karşımızda güçlü bir rakip ve zor bir maç olacağının bilincindeyiz. Hazırlıklarımızı rakibimizin sertliğine göre yaptık. En az hatayı yaparak maçı kazanmak için mücadele edeceğiz. Son dakikaya kadar akıllı oyun sergileyerek ve savunmamızı da rakibimize karşı sıkı tutarak maçı kazanmak istiyoruz” dedi.