Girne Üniversitesi Akademisyenleri ve İdari Yöneticileri , Dr. Suat GÜNSEL Girne Üniversitesi Hastanesi ve Diş Hastanesi Doktorları ve Diş Hekimleri, ‘Yüzyüze İletişim Kahvaltısı’nda Bir Araya Geldi
Eklenme Tarihi: 13 Ekim 2017, 13:59
Son Güncelleme Tarihi:04 Eylül 2018, 09:55

Günden güne gelişen ve büyüyen Girne Üniversitesi akademisyenleri, Dr. Suat GÜNSEL Girne Üniversitesi Hastanesi Başhekim ve doktorları ve 4 Ekim 2017 tarihinde açılan Dr. Suat GÜNSEL Girne Üniversitesi Diş Hastanesi Başhekim ve Diş Hekimleri, idari yöneticileri ‘Yüzyüze İletişim Kahvaltısı’ ile bir araya geldi.

Prof. Dr. İlkay Salihoğlu ev sahipliğinde düzenlenen ‘Yüzyüze İletişim Kahvaltısı’ ile 2017-2018 Akademik döneminde Girne Üniversitesi ailesine yeni katılanlara hoş geldiniz denilerek diğer kurum çalışanları ile tanışmaları hedeflenmiş, aynı zamanda yeni dönem planları paylaşılmıştır. Prof. Dr. İlkay Salihoğlu tarafından yapılan kısa konuşmada birlik ve beraberlik duygusunun önemi, yaşadığımız topluma daha fazla fayda sağlamaya yönelik proje fikirlerine odaklanılması gibi konulara değinildi. Keyifle devam eden kahvaltı yeni dönem için iyi dileklerle sona erdi.