Girne Üniversitesi Ailesi Yılbaşı Kokteylinde Bir Araya Geldi
Eklenme Tarihi: 27 Aralık 2019, 20:11

Girne Üniversitesi , Dr. Suat Günsel Girne Üniversitesi Hastanesi ve Dr. Suat Günsel Girne Üniversitesi Diş Hastanesi’nin akademik ve idari personeli kampüste düzenlenen “ Geleneksel Yılbaşı Kutlaması “ kokteylinde bir araya geldi.

Girne Üniversitesi Kurucu Rektörü Yard. Doç. Dr. Cemre S. Günsel Haskasap, Girne Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. İlkay Salihoğlu, Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Rüveyde Bundak ve Prof. Dr. Gökmen DağIı, Dr. Suat Günsel Girne Üniversitesi Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Nail Bulakbaşı, Dr. Suat Günsel Girne Üniversitesi Diş Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Serap Çetiner, , Genel Sekreter Fehmi Tokay, dekanlar, akademisyenler, hekimler, diş hekimleri, sağlık personeli ve idari personel ile misafirlerin hazır bulunduğu etkinliğe katılımın yoğun olduğu gözlendi.
Etkinlik çerçevesinde yapılan çekilişle 2 kişiye Dr. Suat Günsel Girne Üniversitesi Hastanesi’nden Kalp Chec Up’ı hediye edilirken bir kişi de Mimoza Otel’de 2 gece konaklama hakkına sahip oldu.

Bu tür etkinliklerle bir araya gelmekten mutluluk duyduklarını ifade eden katılımcılar, 2020 yılının sağlık ve mutluluk getirmesi temennisinde bulundular. Müzik ve ikramlar eşliğinde eğlenceli anlara sahne olan etkinliğe katılanlar bütün yılın yorgunluğunu atma fırsatı buldular.