Dr. Suat Günsel Girne Üniversitesi Hastenesi Aile Hekimi Dr. Özgür Türk ‘Hayallerden Gerçekliğe – Doğu Asya’nın El Değmemiş Doğasından Kareler – Kamboçya – Tayland’ Sunumunu Gerçekleştirdi
Eklenme Tarihi: 16 Ekim 2017, 07:37
Son Güncelleme Tarihi:04 Eylül 2018, 09:54

Dr. Suat Günsel Girne Üniversitesi Hastanesi Aile Hekimi, sırt çantalı gezgin ve fotoğrafçı Dr. ÖZGÜR TÜRK, ‘Hayallerden Gerçekliğe – Doğu Asya’nın el değmemiş doğasından kareler: Kamboçya – Tayland’ teması altında hazırladığı gezi fotoğraflarını, seyahat anıları ve her iki ülkenin temel bilgileri ile zenginleştirerek anlattığı ve Girne Üniversitesi’nde gerçekleşen bir sunum ile konuklar ile paylaştı.

Dr. Özgür Türk Siam Reap şehri ve Tonle Sap gölü – Kamboçya; Bangkok, Phuket, Pattaya, Koh Chang, Chiang Mai – Tayland; doğal güzellikleri ile Angkor Wat ve Angkor Thom tapınakları ile tamamen tahtadan el işçiliği ile yapılan ve yapımı halen devam eden ‘Sanctuary of Truth – Gerçeğin Tapınağı’ gibi tapınak fotoğrafları ile muhteşem bir görsel sunum gerçekleştirdi. Katılımcılar, Dr. Özgür Türk tarafından anlatılan Tayland ve Kamboçya ile ilgili bilgileri, tapınakları, manastırları, egzotik meyveleri, gezi maceralarını, hikayeleri yoğun ilgi ile dinlediler.

Girne Üniversitesi öğrenci ve çalışanları ile Dr. Suat Günsel Girne Üniversitesi Hastanesi çalışanları ve konuklarının yoğun ilgi gösterdiği ve interaktif gerçekleşen sunum, katılımcılara keyifli anlar yaşattı.