İş İlanları / Açık Pozisyonlar – Girne Üniversitesi
+90 392 650 26 00

İş İlanları / Açık Pozisyonlar

Girne Üniversitesi Havacılık Mühendisliği Bölümü, 2019 baharında Yardımcı Doçent veya Doçent kadrosundaki fakülte pozisyonlarını doldurmak için Havacılık Mühendisliği’nin tüm alanlarından seçkin adaylar arıyor. Uçuş dinamikleri ve kontrol sistemleri, sevk ve havacılık yapısında araştırma uzmanlığı olan adaylar tercih edilecektir.

Eğitim yeteneği ve özveri esastır,ayrıca başvuru sahipleri laboratuvar çalışmalarını da yürütecektir. Programımızın eğitim dili İngilizce olduğu için İngilizce yeterlilik gereklidir.

Bilimsel araştırma projelerini yürütme ve sektörden finans sağlama konusunda yetenekli olunmasıve disiplinler arası işbirliğine yatkınlık daaranan özelliklerdendir.

Sorumluluklar:

  • Lisans ve lisansüstü dersleri vermek;
  • Her seviyede öğrencilere disiplini ilgilendiren konularda danışmanlık yapmak;

Nitelikler:

  • Havacılık, Makine Mühendisliği veya yakından ilgili bir alanda doktora;
  • Bilimsel yayınlar üretme yeteneği ;
  • Lisans ve lisansüstü eğitim seviyesine yönelikbağlılık

Lütfen başvurunuzu tam olarak değerlendirilmek üzere en geç 20 Ocak 2019 tarihine kadar gönderiniz. Başvurular, istenilen pozisyonlar  dolana kadar devam eder. Başvuru sahipleri (1) bir ön yazı, (2) özgeçmiş ve (3) iki profesyonel referansın isim ve iletişim bilgilerini sunmalıdır. Lütfen bu maddeleri elektronik olarak tek bir pdf dosyası ile Yardımcı Doçent Amir Teimourian’a gönderin.
Tel: +90 392 6502600
E-posta: amir.teimourian@kyrenia.edu.tr.