Türkiye Kayıt Büroları ve Temsilcilikler – Girne Üniversitesi Eğitim Vakfı
           

Türkiye Kayıt Büroları ve Temsilcilikler

Adana Temsilciliği


Mevlüt SEZER •  Tijen KOPAN •  İkbal TUYGUN

adana@kyrenia.edu.tr

Turgut Özal Bulvarı Güzelyalı Mah. Yeşil Köşe Sitesi A Blok Kat: 2 D. 3 Çukurova / Adana

+90 322 233 59 49

+90 322 233 23 77

Ankara Temsilciliği


Fatih ÖZÇELİK • Ceren KOMAÇ

ankara@kyrenia.edu.tr

Nenehatun Cad. No. 116/2 Çankaya / ANKARA

+90 312 445 04 79 +90 312 436 16 51

+90 312 445 04 52

Antalya Temsilciliği


Yaşam YILMAZ • İlkay YILMAZ

antalya@kyrenia.edu.tr

Elmalı Mah. 21. Sok. Şerbetçi Apt. No. 1 D. 4 Cumhuriyet Meydanı / Antalya

+90 242 244 57 33-32

+90 242 244 11 04

Antakya Temsilciliği


Seval KAPLAN

antakya@kyrenia.edu.tr

Atatürk Cad. Cebrail Mah. Mıstıkoğlu İş Merkezi Kat: 4 No. 13 Antakya

+90 326 213 35 51

+90 326 213 12 18

Bursa Temsilciliği


Meltem YILDIZ • Cemile ESEN

bursa@kyrenia.edu.tr

Aktar Hüsam Mah. Ahmet Hamdi Tanpınar Cad. Badır Apt. No. 3 D. 2 Osmangazi / Bursa

+90 224 220 60 13

+90 224 220 60 25

Gaziantep Temsilciliği


Mehmet KILIÇ

gaziantep@kyrenia.edu.tr

İncilipınar Mah. Gazi Muhtar Paşa Bul. Tekerekoğlu İş Merkezi Kat: 2 No. 69 Şehitkamil / Gaziantep

+90 342 215 19 33

+90 342 215 19 43

İstanbul Temsilciliği


Eser Elçin KAYA • Merve ALPTEKİN • Gökhan ARACI • Filiz ALTAYLI • Esra KAHRAMAN • Duygu EROĞLU

istanbul@kyrenia.edu.tr

Halaskar Gazi Cad. No. 138 Şişli Atatürk Müzesi Yanı Şişli / İSTANBUL

+90 212 296 95 03 +90 212 296 97 01 – 02

+90 212 296 95 04

İzmir Temsilciliği


Aydın DEMİR •  Hayriye DÜŞÜNÜR • Ahu KARYAĞDI

izmir@kyrenia.edu.tr

Ali Çetinkaya Bulvarı No. 31/1 Side Apt. Kat3D.14 Alsancak / İZMİR

+90 232 421 55 58 +90 232 421 55 46

+90 232 465 02 28

Mardin Temsilciliği


Fırat KARABOĞA • Murat Erdi MALGİR

mardin@kyrenia.edu.tr

Hastane Cad. Şehmuzoğulları Apt. No. 4 Kat: 2 Kızıltepe / Mardin

+90 482 312 62 42

+90 482 313 21 55

Samsun Temsilciliği


Özgür BAYAZİTOĞLU

samsun@kyrenia.edu.tr

Hürriyet Mah. İstiklal Cad. Taşan Apt. No. 118 A Blok Kat: 1 D. 2 İlkadım / Samsun

+90 362 233 11 71

+90 362 233 11 72

Van Temsilciliği


Sadullah BOZAN

van@kyrenia.edu.tr

Cumhuriyet Caddesi, Star İş Merkezi Kat: 4 No.6 Van

+90 505 316 27 17 +90 432 216 09 03

© Copyright 2017 | Near East Technology